طراحی سایت و بهینه سازی موتورهای جستجو

طراحی سایت و بهینه سازی موتورهای جستجو

بهینه سازی موتورهای جست و جو (SEO)

بهینه سازی وب سایت

سئو یا SEO مخفف Search Engine Optimize به معنی بهینه سازی موتورهای جست و جو است که جهت طراحی سایت و بهینه سازی موتورهای جستجو  که وب سایت شما منطبق بر استانداردهای موتورهای جست و جو بهینه سازی می شود.این فرایند شامل چندین مرحله است که می توان از جمله آنها به بهینه سازی کدهای رابط کاربری،بهینه سازی محتوای سایت،رعایت صحیح چگالی متن و محتوای سایت،تهیه Sitemap،تهیه فایل Roboot.txt،معرفی سایت به ابزارهای گوگل و .. نام برد.پس از انجام SEO سایت شما در کلمات کلیدی خاصی به صفحات بالای گوگل می رسد که نقطه شروع جست و جوی کاربران است.هر چه استاندارهای بیشتری روی سایت شما رعایت شوند قطعا جایگاه شما در موتورهای جست و جو از جمله Google بالاتر خواهد بود.SEO در حقیقت یک دانش و کار اضافی روی سایت است نه فرایندی برای گول زدن موتورهای جست و جو!

 

سئو (SEO)

SEO وب سایت یا بهینه سازی آن در موتورهای جست و جو یکی از امکاناتی است که  به مشتریانی که طراحی سایت خود را نیز با کیوان سیستم انجام داده اند ارائه می کند. انجام سئو نیازمند دانش و شناخت سورس کد سایت است که برای طراحی آن به کار می رود.اساسا بخشی از کار سئو به روی کد سورس وب سایت انجام می شود بنابراین فرایند سئو اختصاصی وب سایت تنها به روی سایت های طراحی شده توسط شرکت کیوان سیستم ارائه می گردد زیرا کارشناسان ما شناخت کاملی نسبت به زیر ساخت کدها دارند.

برخی از فعالیت هایی که در طول دوره SEO وب سایت شما توسط کارشناسان سئو کیوان سیستم به روی سایت شما انجام می شود شامل بهینه سازی سورس کد UI،بهینه سازی محتوا،رعایت چگالی کلمات کلیدی متن،ساخت Sitemap،ساخت فایل معرف Roboot.txt،بهینه سازی سایت با ابزارهای معرفی شده توسط گوگل و .. است که در بازه های زمانی متفاوت و حداقل از سه ماه شروع می گردد که در پایان هر ماه گزارشات کاملی از وضعیت وب سایت ارائه می گردد که بازدهی هزینه هایی که برای سئو در نظر گرفته اید مشهود باشد.

بهینه سازی وب سایت در موتورهای جست و جو (SEO) بهترین راه برای بازاریابی اینترنتی است.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو